Tańsze

Klient, który rezygnuje z zatrudnienia własnego księgowego lub utworzenia w ramach swojej organizacji działu finansowo-księgowego i kadrowego, unika kosztów personalnych, na które składają się: wynagrodzenie, ubezpieczenie, urlop, zwolnienie lekarskie, szkolenia itp., ale i wielu nakładów inwestycyjnych związanych z utrzymaniem dodatkowej powierzchni biurowej, organizacją miejsc pracy i ich wyposażeniem, czy też z zakupem i aktualizacjami wymaganego w pracy księgowo-kadrowej specjalistycznego oprogramowania. Projektując naszą ofertę, myśleliśmy przede wszystkim o podmiotach, które chcą zmaksymalizować korzyści związane z outsourcingiem, oczekując równocześnie gwarancji wykonanych usług.

Dlaczego my

Nasze Biuro rachunkowe specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu prowadzenia księgowości oraz rozliczenia płac. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach wciąż się rozwijają i aktualizują swoją wiedzę. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości usługi księgowe.

Co nas wyróżnia

Cechuje nas zaangażowanie w realizowane projekty. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, ponieważ zależy nam przede wszystkim na Ich satysfakcji. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy szeroki zakres usług i elastyczne formy współpracy. Sięgamy po rozwiązania oparte o nowoczesne systemy komputerowe po to, aby zoptymalizować nasze działania i zwiększyć Państwa zadowolenie ze współpracy z naszym biurem. Działamy szybko i terminowo, przy zachowaniu najwyższych standardów. Efektem jest zadowolenie naszych Klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Efektywność

Efektywność Twojej firmy

(w zależności od ilości czasu przeznaczonego na działalność)

A – Twoja firma się rozwija.

B – Zamiast prowadzić firmę, coraz więcej czasu poświęcasz na rozliczenia i formalności.

C – Rozliczenia powierzasz nam, a Ty znów masz czas na zajmowanie się swoją firmą.

%

reprezentacja klientów

Zawsze „stoimy murem” za naszymi klientami i dlatego 100% kontroli przeprowadzanych przez różne instytucje u klientów naszego biura zakończyło się pomyślnie dla naszych klientów.

%

stopień satysfakcji

Jesteśmy dumni z jakości i terminowości usług świadczonych przez zespół naszego biura rachunkowego, ponieważ prawie wszyscy nasi klienci mogliby polecić nasze usługi swoim znajomym!

Nasi Partnerzy

Kontakt

ADRES

ul. Towarowa 36
bud. C lok. 14
85-746 Bydgoszcz

GODZINY
OTWARCIA

Pn-Pt
8:00 - 16:00

TELEFON